Prihlásenie
Prihlásenie

DECORHIT M – akrylátová dekoratívna mozaiková omietka 20kg

57,94 

dekoratívna mozaiková omietková hmota, vyrobená z farbeného alebo nefarbeného prírodného kremičitého kameniva, spojeného špeciálnou akrylátovou živicou. Používa sa na sokle, fasády, stĺpy a iné prvky ako dekoračná finálna vrstva pre exteriér a interiér. Vytvára homogénnu vrstvu bez špár. Nanáša sa ručne pomocou nerezového hladidla. Je umývateľná, paropriepustná a mrazuvzdorná. Výborne odoláva poveternostným vplyvom, dažďu, slnečnému žiareniu, mrazu a je oteruodolná.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Obsah

DECORHIT M

akrylátová dekoratívna mozaiková omietka

POPIS

je dekoratívna mozaiková omietková hmota, vyrobená z farbeného alebo nefarbeného prírodného kremičitého kameniva, spojeného špeciálnou akrylátovou živicou. Používa sa na sokle, fasády, stĺpy a iné prvky ako dekoračná finálna vrstva pre exteriér a interiér. Vytvára homogénnu vrstvu bez špár. Nanáša sa ručne pomocou nerezového hladidla. Je umývateľná, paropriepustná a mrazuvzdorná. Výborne odoláva poveternostným vplyvom, dažďu, slnečnému žiareniu, mrazu a je oteruodolná. Je umývatelná, paroprie-pustná a mrazuvzdorná.

Riedidlo: dodáva sa v stave pripravenom na použitie
Orientačná výdatnosť: cca 4 kg / m2
Zasychanie: max. 24 h

Návod na použitie

Príprava podkladu

Povrch musí byť rovný, pevný, suchý, minerálne vrstvy treba odstrániť mechanicky. Existujúce vrstvy je nutné odskúšať na priľnavosť. Nepriľnavé organické vrstvy je nutné bezo zbytku odstrániť. Nepriľnavé minerálne vrstvy treba odstrániť mechanicky. Staré neporušené olejové a syntetické nátery treba zmäkčiť (napr. odstraňovačom starých náterov) a očistiť (riedidlom C 6000, saponátom).

Nanášanie

Nanášajte na zaschnutý penetračný náter. DECORHIT M vyžaduje dokonale rovný a hladký podklad. Výrobok najskôr dôkladne premiešajte elektrickým miešadlom
s pomalými otáčkami. Nanášajte hladidlom z nehrdzavejúcej ocele na suchý podklad na hrúbku zrna a jedným smerom rovnomerne uhlaďte.

Riedenie

DECORHIT M sa dodáva v stave pripravenom na použitie. Upozornenie: Do výrobku nie je povolené primiešavať žiadne ďalšie materiály.

Technické parametre

Spotreba: cca 4 kg / m2
Zrnitosť: 1,0-1,6 mm
Čas schnutia: max. 24 hod.
Teplota počas aplikácie: od +5 °C do + 25 °C
Balenie: 10 a 20 kg

Ďalšie informácie

Odtiene

B11, B12, B13, B31, B50, B60, B61, G20

Chcete byť o krok vpred?

Prihláste sa na odber a buďte informovaní
o nových akciách a produktoch.
Odoberať

Ste realizátor?

Zaregistrujte sa a získajte
veľkoobchodné ceny
Registrovať sa

Pracovná doba eshopu:

Pondelok – Piatok : 8:00 – 16:00
V prípade, že by ste nás chceli
navštíviť osobne, radi si
s Vami dohodneme stretnutie

Napíšte nám

  Sledujte nás

   na sociálnych sieťach

  P
  R
  O
  D
  U
  K
  T
  Y
  searchenvelope-ouserclosemap-markerarrow-downchevron-downshopping-cartphonebarscalculatorphone-handsetcrosschevron-downarrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram