0,00 

O nás

Spoločnosť TH Build s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti stavebníctva, zameraná na predaj fasádnych omietok a príslušenstva ku zatepľovaniu budov a ich realizácie a taktiež na komplexnú stavebnú činnosť. Cieľom spoločnosti je neustály rozvoj vo všetkých oblastiach.
Tibor Hreha
konateľ firmy TH Build s.r.o.
História
Na stavebnom trhu pôsobíme prostredníctvom fyzickej osoby od roku 2005, z ktorej sme sa v roku 2011 pretransformovali na TH Build s.r.o. Od svojho vzniku sa zaoberáme stavebnou a obchodnou činnosťou. Prvoradou podnikateľskou aktivitou je stavebná výroba, či je to už výstavba nových objektov, alebo rekonštrukcia starých budov použitím moderných technologických postupov. Od roku 2015 sme rozšírili ponuku o maloobchodnú a veľkoobchodnú distribúciu a miešanie fasádnej omietky pre zateplenie a obnovu fasád ku stavebným firmám aj zákazníkovi a zároveň ponúkať kompletný sortiment materiálov pre zateplenie, ako sú polystyrén, minerálna vlna, stavebné lepidlá, sklotextilnú sieťku, rohové profily, kotviace prvky.
Ponúkame tieto služby
Odborné poradenstvo, návrh riešenia
Zameranie a vypracovanie cenovej ponuky
Miešanie omietok na počkanie
Predaj tepelnoizolačných materiálov a príslušenstva
Dodávka materiálu priamo na Vašu stavbu
Realizácie zateplenia a stavebných prác
Fasádne centrum
Copyright 2023 TH Build s.r.o.
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram