Prihlásenie
Prihlásenie

O nás

Hlavným zameraním spoločnosti TH Build s.r.o. je realizácia stavieb NA KĽÚČ, pričom naše služby zahŕňajú všetky stavebné práce s tým spojené. Cieľom firmy je neustály rozvoj vo všetkých oblastiach.
Tibor Hreha
riaditeľ firmy TH Build s.r.o.
História
Na stavebnom trhu pôsobíme prostredníctvom fyzickej osoby od roku 2005, z ktorej sme sa v roku 2011 pretransformovali na TH Build s.r.o. Od svojho vzniku sa zaoberáme stavebnou a obchodnou činnosťou. 
    
Prvoradou podnikateľskou aktivitou je stavebná výroba, či je to už výstavba nových objektov, alebo rekonštrukcia starých budov použitím moderných technologických postupov. 

Od roku 2015 sme rozšírili ponuku o maloobchodnú a veľkoobchodnú distribúciu a miešanie fasádnej omietky pre zateplenie a obnovu fasád ku stavebným firmám aj zákazníkovi a zároveň ponúkať kompletný sortiment materiálov pre zateplenie, ako sú polystyrén, minerálna vlna, stavebné lepidlá, sklotextilnú sieťku, rohové profily, kotviace prvky.

Ponúkame tieto služby
Odborné poradenstvo, návrh riešenia
Zameranie a vypracovanie cenovej ponuky
Miešanie omietok na počkanie
Predaj tepelnoizolačných materiálov a príslušenstva
Dodávka materiálu priamo na Vašu stavbu
Realizácie zateplenia a stavebných prác

Chcete byť o krok vpred?

Prihláste sa na odber a buďte informovaní
o nových akciách a produktoch.
Odoberať

Ste realizátor?

Zaregistrujte sa a získajte
veľkoobchodné ceny
Registrovať sa

Pracovná doba eshopu:

Pondelok – Piatok : 8:00 – 16:00
V prípade, že by ste nás chceli
navštíviť osobne, radi si
s Vami dohodneme stretnutie

Napíšte nám

  Sledujte nás

   na sociálnych sieťach

  P
  R
  O
  D
  U
  K
  T
  Y
  searchenvelope-ouserclosemap-markerarrow-downchevron-downshopping-cartphonebarscalculatorphone-handsetcrosschevron-downarrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram