Prihlásenie
Prihlásenie

Hydroizolačný pás UNIVER BAU 10 bm

12,42  s DPH, 10,35  bez DPH

Pružná a trvalá ochrana kútov, prechodov a priechodov pri aplikácii hydroizolačných náterových hmôt. Je vhodný na bežné stavebné podklady, odoláva trvale vlhkému prostrediu.

Kategórie:

Popis

Obsah

Hydroizolačný pás UNIVER BAU 10 bm

Tesniaci hydroizolačný pás UNIVER BAU s výstužnou tkaninou je potiahnutý termoplastickým elastomerom odolným proti starnutiu.

Použitie

Hydroizolačný pás UNIVER BAU slúži ako pružná a trvalá ochrana kútov, prechodov a priechodov pri aplikácii hydroizolačných náterových hmôt. Hydroizolačný pás je vhodný do interiérov a exteriérov, na steny i podlahy. Používa sa do vlhkých priestorov s netlakovou vodou, ako napríklad kúpeľne, sprchy v obytných priestoroch, hoteloch, domovoch sociálnej starostlivosti a nemocniciach. Je vhodný na savé a vlhkosť citlivé podklady, napríklad sadrové omietky, sadrové diely, sadrokartónové dosky, drevotrieskové dosky, anhydritové potery vo vlhkých a mokrých obytných priestoroch.

Aké vlastnosti má Hydroizolačný pás UNIVER BAU?

 • odolný voči vlhkému prostrediu, mrazu a teplu

 • výborný prenos pohybov konštrukcie

 • dobrá priľnavosť s hydroizoláciami vďaka okrajovej sieťke

 • vysoká pružnosť

Aplikácia

Tesniaci pás vkladáme do prvej vrstvy čerstvého hydroizolačného náteru. Následne prekryjeme okraje tesniaceho pásu hydroizolačným náterom. Po vytvrdnutí prvej hydroizolačnej vrstvy nanášame druhú vrstvu v celej ploche vrátane kraja stykového pásu.

TIP: Hydroizolačný pás UNIVER BAU po aplikácii s hydroizoláciami UNIVER BAU vytvára pružné tesnenie rohových škár v stenách a podlahách.

Značka UNIVER BAU vznikla v roku 2003 a prináša kvalitné, jednoducho spracované a cenovo dostupné produkty. Navyše sa podieľa na rozvoji regiónu organizáciou športových a benefičných podujatí. Spokojnosť zákazníka a schopnosť pružne reagovať na požiadavky trhu sú na prvom mieste.

TH Build je košická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na stavebnom trhu. Sústredí sa na výstavbu nových objektov alebo rekonštrukciu starých budov s využitím moderných technologických postupov. Ponúka kvalitné značkové výrobky za primeranú cenu. Cieľom je neustály rozvoj a spokojnosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg

Chcete byť o krok vpred?

Prihláste sa na odber a buďte informovaní
o nových akciách a produktoch.
Odoberať

Ste realizátor?

Zaregistrujte sa a získajte
veľkoobchodné ceny
Registrovať sa

Pracovná doba eshopu:

Pondelok – Piatok : 8:00 – 16:00
V prípade, že by ste nás chceli
navštíviť osobne, radi si
s Vami dohodneme stretnutie

Napíšte nám

  Sledujte nás

   na sociálnych sieťach

  P
  R
  O
  D
  U
  K
  T
  Y
  searchenvelope-ouserclosemap-markerarrow-downchevron-downshopping-cartphonebarscalculatorphone-handsetcrosschevron-downarrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram